Akreditováno MŠMT
„Matematika pro inteligentní trojkaře a čtyřkaře“

Kalman Horvát

Kalman proměňuje svá traumata v úžasné podnikání. Jako dítě měl ve škole převážně trojky a čtyřky. Dnes učí učitele a rodiče trojkařů a čtyřkařů MateMagiku. Ve firmách viděl manipulaci a zběsilou honbu za ziskem. Proto vytvořil program - podnikání podle buddhistických principů. Měl nízké sebevědomí, díky čemuž vytvořil test jedinečnosti. Kalman miluje svá traumata :-)

Časté otázky a odpovědi

Kalmane, co ses naučil z workshopů MateMagiky?

Neházet všechny lidi ve školství do jednoho pytle. Potkávám nesmírně odvážné učitele a ředitele, kteří v zájmu svých žáků stráví 8 hodin s bývalým čtyřkařem, a ještě si od něj nechají mluvit do toho, jak učit.

Vidím mnoho moudrých rodičů, kteří nečekají, až se změní systém. Naučí se se mnou MateMagiku, a sami ji předávají svým dětem. Z toho mám velkou radost.

Jak zvládají učitelé úplně jiný přístup?

Většinou dobře. Něco, co je pro nás čtyřkaře naprosto jednoduché, je pro ně dost obtížné a nelogické. To, co je občas vyvádí z míry, je to, že ono „nelogické“ fakt funguje, a často i rychleji než klasika. Mrkněte na ukázku z workshopu.

Je ve školách o MateMagiku velký zájem?

Veliký ne, ale zájem ze strany škol roste. Je mi jasné, že všichni učitelé MateMagiku neznají, a finanční možnosti ředitelů škol jsou omezené. Velkou pomoc mám od rodičů, kteří sami šíří moje videa do škol nebo osobně „lobují“ u ředitelů a učitelů. Díky nim mi pak ředitelé a učitelé volají.

Má MateMagika přínos i pro jedničkáře?

Ano. Speciálně pro hyperaktivní jedničkáře. Jsou díky metodě mnohem klidnější.
Rovněž výjimečně talentované děti MateMagiku milují. Díky ní spočítají z hlavy příklady, které by s klasikou nezvládly.

VIDEOUKÁZKY SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE

Svět se vyvíjí tak rychle a rychle, že ani skutečná data nejsou nutná. Koneckonců existuje zadejte sex ve videochatu . Jednoduché a intuitivní rozhraní, kterému může každý porozumět. Zkusíš to?

Kontaktujte:

Mgr. Kalman Horvát
Tel: 774 642 681
E-mail: kalmanhorvat@icloud.com